Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)
  • Angela
    Brojač objava: 0

Zdravo Svima,

vise punih 3 meseca imam jako nadimanje stomaka, ujutro izgledam kao 2-3 meseca trudna a u tekom dana posle jela i uvecer kao balon, 7 mesec trudnoce

Radila sam CT scan sve ok. Onda gastroskopiju i colononoskopiju isto sve ok. nemam neke jake bolove samo ne mogu da sedim dugo vreme i bolje mi je kad lezim.

ispitala stolicu nema baketrije, krvna slika ok isto i mokraca a meni sve vise se duje stomak posebno u donjem delo stomaka. pijem flobian vise 20 dana ali nema promene. sada gastroenterolog mi kaze da probam sa FODMAP diet koje ne stvara nadimanje. Toliko je neprijatno da vise ne mogu da spavam i vise sam zabrinuta sta se desava. svi kazu sve ok a ja se dujem kao zaba. sta da probam molim vas za savet. sutra idem na holistic healing center imaju detox na debelo crevo i giger pa videcemo. svi mi kazu crevna flora je poremecena i treba vremena da se smiri. ne znam koliko da vjerujem u to.

hvala na svima za odgovor

Angela
    Brojač objava: 0

isto da dodam toliko me vise strah sta se desava i kolko ovo traje, danas idem psihiatru da malo popricam kako se osecam

sve vise molim boga da pocnem da se osecam bolje, ovaj nadut trbuh me izluguje. sve bilo u redu do 1 aprila i onda pocela da se dujem ali sada je maximum

izvinite za dugackom opisu ali vise ne znam sta da radim

hvala angela

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)
Odgovor na: VELIKO NADIMANJE STOMAKA VISE OD 4 MESECA
Vaši podaci: