Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 43 ukupno)
  • Aleks32
    Učesnik
    Brojač objava: 2

Je li zena ima vise sanse da zatrudni :

Poslije 10 dana ??
    Ili
    U toku 10 dana ??

Nego sto prodze menstruacija ??

Dragana
    Brojač objava: 0

Imala sam odnese s deckom, i sad ponekad osecam nekako da mi je tesko u glevi, zavrti mi se na tren, stalno idem u wc. Mozete mi pomoci? Hvala.

Dragana

Nisam jos dobila ali ne znam sta mi je, idem u wc i zavrti mi se u glavi samo.

Maja

Jesi bila u plodinm danima i je li svrsio u tebe?

Dragana

Nisam bila u plodnim danima imala sam menstruaciju zavrsila mi se, posle dan, dva uimali smo odnose posle menstruacije, nije svrsio u mene.

Marinaa

Hitno mi treba odg.
    Jako sam zabrinuta, nit spavam nit jedem nit sta :/
    Zadnji dan mens mi je bio 15.08. imala sam zasticeni odnos 18.08. medjutim danas je 21.09. a ja jos uvijek nisam dobila, imam 19 god. i mens mi nije bas redovna ali sada mi je sve sumnjivo, imam bol u donjem dijelu ledja, citala sam da je moguce da lijekovi poremete ciklus a ja sam bila bolesna pa sam koristila lijekove (medicinski ugalj,aspirin,paracetamol) i da li mi kasni zbog promjene klime inace stanujem u BIH a trenutno sam u posjeti u njemackoj i nmg otici ginekologu, zabrinuta sam pomozitee 🙁

Marinaa

Zaboravila sam napisati sta je zapravo moje pitanje ali mozete sami zakljuciti :/ da li postoji mogucnost da sam trudna ?

Maja

Onda nisi trudna Dragana.

Dragana

Trebala sam juce da dobijem 23-eg, sinoc mislim 24-od boleo me stomak ali nisam dobila. Danas kad sam se probudila malo me boli stomak n aminut ali nista ne osecam nikakav bol, mozete da mi pomognete.Unapred hvala.

Dragana

Mozete da mi pomgnete, unapred HVALA….  Kasni mi jedan dan treba sam 23 da dobijem, danas je 24 sinoc me boleo stomak sam ali nisam dobila, sad me boli stomak malo na minut ali nista, ne osecam nikakav bol ni u stomak nit bilo gde.

Q

Mozda si nesto pojela,pa te boli.

Dragana

Pa ne znam, kasni mi jedan dan menstruacija, mozda i od vremena pa mi kasni. Dali postoji mogucnost da sam trudna? HVALA UNAPRED.

Q

Moze da kasni od stresa,promene klime itd.kada si imala odnose?

Dragana

Zadnji put sam imala odnese 8-og ovog meseca…

Q

Ako je svrsio u tebe,postoji i mogucnost da si trudna tj.da je beban na putu.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 43 ukupno)
Odgovor na: Trudnoca !!
Vaši podaci: